Daikin_How cool is that_2.jpg

KLÍMATECHNIKAI-BERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

Job site: Budapest, XIII. kerület

Elkötelezettek vagyunk a kiváló minőségű termékek és teljes klímaszabályozási megoldások fejlesztése valamint a komfortos és fenntartható beltéri környezet létrehozása iránt.

How cool is that!

FELADATOK

  • A márkabolt zavartalan működésének biztosítása
  • Professzionális ügyfélkiszolgálás
  • Hatékony értékesítés, panaszkezelés
  • Árajánlatok elkészítése, számlázás
  • Aktív értékesítés, szakmai tanácsadás
  • Megrendelések határidőn belüli továbbítása
  • Kapcsolattartás a kivitelező csapattal
  • Prémium arculat biztosítása az eladótérben

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki kereskedelemben és/vagy szervizben szerzett többéves tapasztalat
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Felelősségtudat
  • Épületgépészeti-, klímatechnikai ismeret kiemelt előny
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás előny

AMIT KINÁLUNK

  • Fiatal, dinamikus környezet, stabil nemzetközi háttér
  • Elvárásokkal arányos kompenzáció
  • Béren kívüli juttatások, 13. havi bér
  • Betanítási program
  • Magas minőségi szintű, ergonómikus munkakörnyezet
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Kérjük, hogy pályázatát, amely tartalmazza fényképes önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét, az alábbi címre küldje el.

Daikin Hungary Kft.
Hatvani Judit Anna, HR Business Partner: hatvani.j@daikin.hu