Kereskedelmi- és ipari hűtőgépszerelő

Job site: Budapest, Hungary

Daikin Hungary Kft
Alíz utca 3.
Office Garden irodaház IV. 4. emelet
1117 Budapest

Cégünk nagy teljesítményű folyadékhűtő berendezések, kereskedelmi hűtő-rendszerek kalorikus és informatikai szervizeléséhez szakirányú végzettséggel rendelkező munkatársat keres.

Feladatok

  • kereskedelmi hűtőgépek és/vagy folyadékhűtő berendezések, rendszerek beüzemelése, karbantartása és javítása
  • kalorikus javítások (beleértve a keményforrasztási feladatokat is) elvégzése
  • berendezések programozása, beállítása
  • berendezések elektromos részegységeinek javítása
  • esetenként berendezésekkel kapcsolatos adatkommunikációs feladatok megoldása, monitorozás, távdiagnosztika
  • szükséges dokumentumok (különösen, de nem kizárólag: fényképek, alkatrész-beazonosítások, munkalap stb.) elkészítése
  • hatósági szivárgásvizsgálatok elvégzése
  • vevőkkel való felelős kommunikáció

Elvárások

  • kereskedelmi és ipari hűtőgépszerelői vagy hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés- szerelő bizonyítvány
  • F-GAS I. kat (korlátozás nélküli) képesítés
  • középfokú számítógépkezelői ismeretek (word, excel, hálózatkezelési alapok)
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • informatikai képesítés, adatkommunikációs konfigurációs ismeretek (lan, modbus, modemek, stb)
  • gépész vagy villamos technikusi végzettség, üzemmérnöki tanulmányok
  • angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • vidám és barátságos kollégák, jókedvű csapat
  • hosszútávú együttműködés és szakmai fejlődési lehetőség
  • gyártóművi szakmai képzéseken való részvétel
  • lehetőség külföldi képzésre, külföldi munkavégzésre a környező országokban
  • versenyképes juttatási csomag, 13. havi bér, cafetéria
  • cégautó, mobiltelefon, laptop

Részletes önéletrajz elküldésével a hr@daikin.hu címre.

Find more information

Take a tour in our virtual showroom

Need help?

Read our news

Read our blog

Get inspired from references

Need help?

Need help?